„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn: „Prowadzenie działań na stronie internetowej” mająca na celu zapewnienie informacji na temat PROW 2014-2020 współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Pomoc Techniczna Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: wzrost wiedzy na temat PROW 2014-2020

WcagA Wcag Search

Rybki, Ryby i Rybeczki z morza, jeziora i rzeczki


Zachęcamy do zapoznania się z publikacją „Rybki, Ryby i Rybeczki z morza, jeziora i rzeczki”, opracowaną przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Książka, skierowana do najmłodszych obywateli Unii Europejskiej, poświęcona jest tematyce ryb występujących w Polsce i w Morzu Bałtyckim. Zawiera opisy 50 gatunków ryb w podziale na ryby słodkowodne, morskie oraz hodowlane.

Publikację, do wykorzystania w wersji elektronicznej, znajdą Państwo na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w zakładce Informacja i Promocja PO RYBY 2014-2020 pod linkiem: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/ksiazeczka-edukacyjna-o-rybach-pt-rybki-ryby-i-rybeczki-z-morza-jeziora-rzeczki

Zachęcamy również do polubienia i śledzenia postów publikowanych systematycznie w mediach społecznościowych MRiRW tj.: Twitter, Facebook, Instagram. Znajdą na nich Państwo aktualne informacje o publikacjach, projektach edukacyjnych, konkursach i wydarzeniach.