KONKURS MY I RYBY


Lubisz malować, rysować albo wyklejać? Zauważyłaś/eś zmiany w Twojej okolicy? Chcesz się tym podzielić? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Zasady są proste

Pokaż, co zmieniło się w Twoim otoczeniu, dzięki Europejskiemu Funduszowi Morskiemu i Rybackiemu. Może będzie to nowe miejsce rekreacji i odpoczynku nad wodą, wybudowana ścieżka edukacyjno – przyrodnicza albo nowe huśtawki na placu zabaw? A może brałeś udział w dodatkowych zajęciach lub warsztatach albo rodzice rozwinęli swoją firmę? Może w Twojej okolicy zmodernizowano stawy, w których rybacy hodują karpie? Może wiesz, że niedaleko od Ciebie hodowane są inne ryby np. pstrągi, jesiotry…?

Rozejrzyj się wokół, te zmiany są wszędzie wokół nas.

Wystarczy, że namalujesz, narysujesz czy wykleisz i wyślesz nam swoją pracę konkursową prezentującą, jak wiele w Polsce zmieniły środki unijne, w szczególności z Europejskiego Funduszu Morskiemu i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” (PO RYBY 2014-2020). Format i technika jest dowolna, wszystko zależy od Twojej kreatywności.

Kto może wziąć udział?

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych:

  • klas I- III,
  • klas IV- VI,
  • klas VII-VIII.

Wygraj nagrody!

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wyłoni 3 laureatów, których prace charakteryzować się będą oryginalnością, pomysłowością, estetyką oraz zgodnością z tematyką konkursu- w każdej kategorii wiekowej, w każdym z 16 województw.

Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe o wartości do 200 zł. Dodatkowo przyznane zostaną także wyróżnienia w formie upominków reklamowych, związanych z działalnością MRiRW i Europejskim Funduszem Morskim i Rybackim.

Zgłoś swoją pracę!

Zgłoś się do konkursu za pomocą formularza zgłoszeniowego. Wyślij pracę konkursową z wypełnionym przez rodzica lub opiekuna prawnego formularzem zgłoszeniowym w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) na adres: MyiRYBY@minrol.gov.pl.

Prace można zgłaszać do 31 grudnia 2021 r.

Masz pytania? Skontaktuj się z organizatorem konkursu.

Zainspiruj się i zobacz przykładowe projekty.

 

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie dotyczące praw autorskich i licencji

Plakat konkursowy

Skip to content